درباره

شرکت صنایع چاپ و بسته بندی پیمان نو

در سال ۱۳۸۵ با اخذ مجوز از سازمان صنایع و معادن و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان با ظرفیت ۱۰ تن در سال، در زمینی به مساحت ۱۲۰۰۰ متر مربع با ۶۰۰۰ متر مربع سالن تولید و بسته بندی توسط وزیر محترم صنایع و معادن و استانداری محترم استان خراسان رضوی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی افتتاح گردید و هر ساله به عنوان چاپخانه برگزیده کشور در جشنواره های استانی و کشوری ، برنده سیمرغ بلورین شده است.

خدمات ما

با تکیه بر دانش و توان نیرو های جوان در کنار تجربه مدیران با سابقه قادر به پاسخگویی انواع نیاز های مشتریان با بهترین کیفیت و مطابق با استانداردهای روز هستیم.

طراحی

بخش طراحی مجهز به تجهیزات از قبیل:ماکت سازی ،طراحی قالب،کنترل چاپ و ……

لیتو گرافی

ماشین پلیت ستر آگفا جهت تولید انواع پلیتهای چاپی با بهترین ترام به ابعاد: ۷۰*۱۰۰ – ۵۰* ۷۰ – ۳۵ * ۵۰

چاپ و بسته بندی

ماشین چاپ Heidelberg CD 102 6LY LYYLX جهت چاپ انواع یووی. متالایز .ترنسپرنت این ماشین مجهز به سیستم تمام یو وی و چاپ یو وی هم زمان به صورت برجسته و سیستم طلای گرم و چاپ بر روی انواع کاغذ و مقوا با گراماژ بالا

شرکت صنایع چاپ و بسته بندی پیمان نو با بیش از سه دهه سابقه در زمینه تولید کالاهای چاپی،بسته بندی و انتشاراتی وبا بهره گیری از کارکنان متعهد و اپراتورهای حرفه ای و مدیران خبره،موفق به اخذ عنوان چاپخانه برگزیده  گردید و امروزه این مجموعه نه تنها در کشور بلکه در کشور های همجوار شناخته شده و مشغول به فعالیت می باشد.

امیدواریم نیاز شما را به شکلی برآورده کنیم که در ذهنتان ترسیم شده است .